Metoda projektu

Ciekawy scenariusz, precyzyjny harmonogram działań, proste przydzielenie zadań, szybka wymiana informacji w zespole składającym się z uczniów z różnych klas, wyeliminowanie konieczności spędzania nadgodzin w szkole.

OFERUJEMY PAŃSTWU PIERWSZE NA POLSKIM RYNKU ROZWIĄZANIE DO PROWADZENIA ZAJĘĆ METODĄ PROJEKTU EDUKACYJNEGO W SZKOŁACH ŁĄCZĄCE  WYMAGANIA ROZPORZĄDZENIA MEN Z NAJNOWSZYMI TECHNOLOGIAMI INFORMATYCZNYMI.

Realizacja projektów edukacyjnych za pomocą tego narzędzia sprawi, że praca metodą projektu stanie się przyjemnością zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli!

 • Dostęp z poziomu szkolnej strony internetowej - można z niego korzystać wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu – również przez urządzenia mobilne (tablety, a nawet telefony komórkowe!).
   
 • Ze względu na wykorzystanie najnowszych technologii i możliwości Internetu, pozwala na stosowanie tych założeń metody projektu, które dotychczas były niedostępne z powodów organizacyjnych (interdyscyplinarność projektów, udział w projekcie uczniów z różnych klas itp.).
   
 • Gotowa baza scenariuszy - ponad 200 pomysłów na atrakcyjne projekty (zgodne z podstawą programową a jednocześnie dotykające współczesnych zagadnień / problemów).
   
 • Mechanizmy portali społecznościowych, tak lubianych i popularnych wśród uczniów - dzięki temu realizacja projektu, jego prezentacja i ocena (czyli nauka) staje się dużo bardziej atrakcyjna.
   
 • Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań (takich, jak rozbudowane terminarze, systemy powiadamiania uczniów, metody śledzenia postępów realizacji projektu, ciekawe sposoby prezentacji i oceny projektu) przemienia realizację projektu z kolejnego obowiązku w ciekawe wyzwanie!